Průmyslové lokální a centrální odsavače, EKO-ŠIMKO s.r.o.

Popis produktu:

Průmyslové lokální i centrální odsavače EKO-ŠIMKO - vyrábíme pro širokou škálu technologií. Průmyslové lokální i centrální odsavače EKO-ŠIMKO - vyrábíme ve verzi středotlaké a vysokopodtlaké, které je možno použít i jako průmyslové vysavače.

Doplňující informace:

Průmyslové lokální i centrální odsavače mohu být vybaveny kontrolou zanesení filtru a případně automatickou regulací výkonu. Automatická regulace výkonu centrálního odsavače se může řídit počtem otevřených pracovních míst nebo dle podtlaku v rozvodném potrubí.

Odsavače dodáváme často i s montáží potrubního rozvodu. Průmyslové lokální i centrální průmyslové odsavače EKO-ŠIMKO – vyrábíme pro sváření, broušení, pájení, strojní obrábění, odsávání olejové mlhoviny, prachů vznikajících při laserovém obrábění, práci s tonerem, obrábění grafitu i pro laboratoře, zdravotnictví. Je možná úprava i podle přání zákazníka - konstrukce pracuje v nejmodernějším softwaru 3D. Na přání navrhujeme i rozvodné potrubí. Průmyslový lokální i centrální odsavač funguje na principu, že vzduch obsahující škodliviny je přiváděn do skříně odsavače. Prochází předfiltrem, kde se zachycují hrubé nečistoty, pak filtry jemné filtrace. U odsavačů pro svařování prochází vzduch ještě chemickou vložkou s aktivním uhlím. Takto vyčištěný vzduch je pomocí ventilátoru přiváděn zpět na pracoviště. Centrální odsavač se může zapínat otevřením klapky. Při použití automatické regulace výkonu jsou otáčky ventilátoru závislé na podtlaku v potrubním rozvodu u vyskotlakého rozvodu závisí počet sepnutých turbín na počtu otevřených klapek jednotlivých pracovišť.


internet: www.ekosimko.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
EKO-ŠIMKO s.r.o.

Adresa společnosti:

EKO-ŠIMKO s.r.o.
1. Máje 2000
Náchod
547 01

internet:

www.ekosimko.cz

Kontaktní osoby:

Lukáš Šimko
oddělení vývoje filtrů
Tel.: +420 606 349 086


Kontaktní formulář >>

Petr Šléger
manažer prodeje
Tel.: +420 602 106 837


Kontaktní formulář >>

Fotografie

Průmyslové lokální a centrální odsavače Průmyslové lokální a centrální odsavače Průmyslové lokální a centrální odsavače Průmyslové lokální a centrální odsavače Průmyslové lokální a centrální odsavače

Parametry

Název produktu: Průmyslové lokální a centrální odsavače
Značka produktu: Eko-Šimko
Místo původu: Česká republika
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Kvalita, bezpečnostní certifikace: ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.